BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš archyvo

(2014 metai)

Trupučiuką trumpai papasakosiu kaip viskas vyksta šiame gyvenime: Iš pradžių papuoli į kokią nors nesąmonę. Na, kad ir mažą. Kas nors sugenda, su kažkuo susipyksti, ne ta koja išlipi iš lovos. Tada pradedi galvoti kodėl taip atsitiko? Nieko čia nepadarysi, toks likimas, taip kažkada turėjo atsitikti, be trupučio skausmo nebus laimės, blogi dalykai tarsi pamokos į geruosius ir t.t.
Žinokit visa tai yra tokia didelė nesąmonė, kad net darosi koktu. Niekas niekur neveda. Jeigu tau nesiseka ir tu nežinai kaip sau padėti, tau niekada ir nepasiseks. Nežiūrėkite filmų, kurie baigiasi laiminga pabaiga. Jie sukurti tam, kad jūs svajotumėte ir tikėtumėte tuo. Tiksliau tam, kad nesižudytumėte savęs. Juk kažkam reikalinga pigi darbo jėga ir perkamoji galia. Pasiseka vienetams. Tiems vienetams, kurie tampa kažkuo. Kažkuo apie ką kalba gatvėse, apie ką kiti galvoja prieš miegą. Tie vienetai, kurie padėjo mums pasikeisti.
Šiandien perskaičiau istoriją, kaip ekstrasensas turėdamas mūsų nuotrauką gali pakeisti mūsų gyvenimus. Kitame puslapyje psichologė patarinėja kaip pasiekti laimę pakeitus mitybą ar pradėjus dėkoti kitiems. Nejaučiate paradokso? Kvailo mūsų pačių mulkinimo kiekviename žingsnyje. Kaip manai, kodėl? Klausimas vertas milijono. Klausimas, kurį užduodame ryte, per pietus ir vakare net patys to nejusdami. Tada, kai susiduriame su nesuplanuotu gyvenimo epizodu. Tu gali būti šlamštas, gali būti idealas ir nuo to priklausys ką tu gausi? Kiekvienam skirtingai ar ne?
Tikite Dievu? Tikėkite, bent jau gaunate iš to naudos. Netikite? Bent jau gaunate naudos iš kažkur kitur? Negaunate jokios naudos? Sveikinu, jūs gyvenate.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.